Dom GPEC

NAJNOWSZA INWESTYCJA

Kamienica Zamkowa

Kamienica Zamkowa to nowoczesny apartamentowiec z halą garażową i częścią usługową, usytuowany w jednej z najpiękniejszych lokalizacji w Tczewie.

Wykonawca Generalny: GPEC SERWIS
Inwestor: Restekst DOM 

O inwestycji

Kamienica Zamkowa to nowoczesny apartamentowiec z halą garażową i częścią usługową, usytuowany w jednej z najpiękniejszych lokalizacji w Tczewie. Bliskość centrum miasta, sąsiedztwo Bulwaru Nadwiślańskiego wraz z naszą dbałością o architekturę i wykończenie, nadaje tej inwestycji wyjątkowy charakter.

Mieszkania

Poza standardowymi mieszkaniami 2-3 pokojowymi zostały zaprojektowane przestronne lokale dwupoziomowe pozwalające poczuć się jak w domu. Układ pomieszczeń pozwala aranżować wygodne i funkcjonalne mieszkania. Niezwykłą zaletą są duże oraz ustawne łazienki.

Dostosuj lokalizację do indywidualnych preferencji

Wybierz piętro

0

Lokale usługowe

1

Piętro

Pozostało tylko 25 mieszkań

2

Piętro

Pozostało tylko 13 mieszkań

3

Piętro

Pozostało tylko 28 mieszkań

Lokalizacja

W okolicy do dyspozycji są wszystkie niezbędne usługi, a także ogromne tereny rekreacyjne nad Wisłą.

Inwestycja jest świetnie skomunikowana kolejowo oraz drogowo A1 z centrum Gdańska, lotniskiem oraz dużymi miastami w Polsce. W zasięgu kwadransa marszu mamy dostęp do stacji PKP, skąd łatwo, szybko i bezkolizyjnie dostaniemy się nie tylko do Trójmiasta, ale także do innych dużych miast w Polsce. Tczew oferuje swoim mieszkańcom bezpłatną komunikację miejską, dzięki czemu w każde miejsce miasta można się dostać szybko i bezproblemowo.

Jednocześnie otoczenie pobliskiej przyrody zapewnia ciszę i odpoczynek w domowym zaciszu.

Wiele opcji w standardzie

Widok na Wisłę i zabytkowe Mosty Tczewskie

Bulwar Nadwiślański i plac zabaw w pobliżu

Nowoczesne loggie i tarasy

Komórki lokatorskie

Hala garażowa

Lokale usługowe na parterze

Zobacz okolicę

Odtwórz wideo

Wyślij zapytanie
  Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (GPEC), ul. Biała 1B . Spółka działa w ramach struktur Grupy GPEC (GPEC, GPEC SYSTEM SP. Z O.O. z siedzibą w Gdańsku, GPEC SERWIS SP. Z O.O. z siedzibą w Gdańsku, Orchis Energia Sopot Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, GPEC ENERGIA SP. Z O.O. z siedzibą w Gdańsku, GPEC EKSPERT SP. Z O.O. z siedzibą w Gdańsku, GPEC PRO SP. Z O.O. z siedzibą w Gdańsku, GPEC PELPLIN SP. Z O.O. z siedzibą w Pelplinie), w związku z tym Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane w obrębie współadministratora w ramach Grupy GPEC na potrzeby realizacji celu, dla którego są przetwarzane. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Grupy GPEC, który możliwy jest poprzez adres mailowy: iod@gpec.pl lub telefonicznie: 58 52 43 600. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie, a także, w przypadku zgody na marketing w celu promocji i reklamy produktów i usług Grupy GPEC. Dane będą przetwarzane na podstawie Pana/Pani zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie poprzez kontakt mailowy na adres dom@gpec.pl. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową Grupy GPEC. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  BIURO SPRZEDAŻY

  ul. Zamkowa 20

  83-100 Tczew

  GODZINY OTWARCIA

  PN – PT: 9-17

  SOB: (po wcześniejszym umówieniu)

  Wszędzie blisko

  Lokalizacja

  • Tczew PKP – 1,4km
  • Przedszkole – na miejscu w Kamienicy
  • Plac zabaw – 50m
  • Sklepy spożywcze – 300-500m
  • Przychodnia -500m
  • Apteka 400m